DEPOT - Wyrafinowane kosmetyki dla każdego mężczyzny


DEPOT Male Tools & Co. kultywuje tradycję pielęgnacji męskiego zarostu i włosów, oferując kompleksowe i zaawansowane rozwiązania. To wyrafinowane i proste zarazem konkretne produkty, tworzące kompletną serię pielęgnacyjną. To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto pragnie prawdziwie dbać o swoją urodę. 


NO. 305 - SPRAY NADAJĄCY OBJĘTOŚĆ

Spray do stylizacji włosów zapewnia włosom objętość, kontrolę i delikatne utrwalenie. Rozpylamy na wilgotne włosy, po czym pozostawiamy je do wyschnięcia lub susząc suszarką stylizujemy wedle uznania. No dobra... mamy 200ml płynu w butelce, którym również możemy dyscyplinować dłuższą brodę. Spryskujemy dłonie bądź bezpośrednio partie, które chcemy dodatkowo dociążyć, nadać kształt i czeszemy.


NO. 105 - STYMULUJĄCY SZAMPON

Delikatnie oczyszcza jednocześnie utrzymując równowagę skóry oraz włosów. Nadaje się również do brody.


NO. 202 - KOMPLETNA ODŻYWKA BEZ SPŁUKIWANIA

To unikatowy produkt ze względu na bogactwo dobroczynnych właściwości przy zastosowaniu zaledwie kilku kropli. Nawilża i odżywia włosy, zapewniając im ochronę przed promieniowaniem UV. Zalecany również do stosowania na brodę- więc i tak czyniliśmy.DEPOT® oferuje pełną gamę kosmetyków, gotowych sprostać zmieniającym się wymaganiom męskiego rynku i dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Wyspecjalizowane produkty o wysokiej jakości i silnej marce zostały stworzone dla wymagających profesjonalistów działających na rynku męskiej pielęgnacji.


Komentarze